Кількість
|
Вартість
|
||
|
Основна функція стабілізаторів напруги - це забезпечувати безперебійне живлення підключеного обладнання. У той час, як звичайні реле напруги, перекосу і обриву фаз і інші прилади просто відключають обладнання від живлення при нестабільній мережі, стабілізатор напруги вирівнює занадто низькі або високі показники в межах допустимих норм. При цьому обладнання не страждає від нестабільності напруги. У нас можна купити стабілізатори напруги різної потужності, ми надаємо безкоштовну доставку по Україні, в Житомирі можливий самовивіз або безкоштовна доставка на адресу клієнта.
Стабілізатор напруги - це пристрій, основною функцією якого є усунення стрибків напруги в електромережі. Завдання стабілізатора - максимально «вирівняти» напругу і наблизити її до оптимального значення 220 В. Підключивши стабілізатор, ви зведете до мінімуму можливість поломки побутових приладів в результаті різкого перепаду напруги.
Вибираючи стабілізатор для будинку, звертайте увагу не тільки на співвідношення ціни і якості. Ось параметри, за якими потрібно оцінити агрегат перед покупкою:
- діапазон стабілізації;
- можливість приладу точно підтримувати 220В на виході;
- режим роботи: ступінчастий або ж безперервний;
- виробник, якість збірки, відгуки про модель.
Стабілізатори напруги бувають трьох видів: релейні, сервомоторні та симісторні.
Симісторні - якісні агрегати, які працюють швидко і тихо. Точність підтримки напруги на виході бездоганна. Ці моделі коштують дорожче, ніж інші два види. Якщо говорити про мінуси таких агрегатів, варто згадати ступінчастість перемикання. Саме вона може привести до «морганню» світла. Цього легко уникнути, якщо збільшити число ступенів регулювання напруги. Якість збірки сімісторних стабілізаторів залишається однією з найнадійніших.
Сервомоторні - трохи повільні, проте мають виняткову точність у видачі 220В на виході. Вони вирівнюють напругу плавно, без стрибків - проте з уповільненням в 1-2 секунди. Ми рекомендуємо використовувати моделі даного типу там, де електромережа має стабільно високу або низьку напругу без різких стрибків.
Релейні - бюджетні моделі. Працюють швидко, однак порівняно швидко приходять в непридатність. Відповідно, ціна на них нижче, ніж на сімісторні і сервомоторні. Ще однією особливістю такого типу стабілізаторів є невисока точність вихідної напруги +/- 25 В. Підійдуть для простого домашнього обладнання, але підключати до них точний прилад не рекомендується.
Вибираючи модель стабілізатора, обов'язково визначте сумарну потужність всіх приладів, які підключені до електромережі. Це можна зробити, знайшовши цю інформацію в інструкції до обладнання. Наприклад, якщо за вашими підрахунками, сумарна потужність приладів 7000 Вт, то стабілізатор потрібно вибирати з запасом в 20-30%.
Це пояснюється тим, що деякі двигуни (насоси, компресори) в момент запуску можуть споживати в кілька разів більше енергії, ніж в процесі роботи. Якщо у вас виникли складності з розрахунком і вибором стабілізатора, зверніться до нашого фахівця. Ми допоможемо вам вибрати саме ту модель, яка підійде для вашого будинку або виробництва.