Вітаємо Вас на нашому сайті!
У сфері електротехнічного обладнання ми працюємо з 2004 року. За цей час ми набули великий досвід і довіру наших клієнтів. Ми знаємо, що покупцеві не завжди просто розібратися, що до чого, в питанні електрики. Наші фахівці із задоволенням проконсультують і допоможуть підібрати потрібні для Вас товари. На сайті ми встановлюємо самі можливі мінімальні ціни, які намагаємося підтримувати актуальними, тому наша пропозиція може бути так само цікавою для електриків і монтажників. Широкий асортимент електровиробів допоможе задовольнити будь-які запити.


   Групи товарів, з якими ми працюємо: кабель, провід, розетки, вимикачі, настановні вироби, ізоляційні матеріали, киперная стрічка, припої, освітлення (лампи, світильники, прожектори, блоки живлення для світлодіодних стрічок), автоматичні вимикачі, реле захисту напруги, вимірювальні прилади, трансформатори, терморегулятори і багато іншого.


   Чому вигідно купувати у нас:

  • Наше завдання - допомогти Вам, як покупцеві, вибрати найвигідніші для Вас товари та забезпечити швидку доставку замовлення.
  • У нас на сайті представлена тільки оригінальна продукція,
  • При формуванні асортименту ми віддаємо перевагу якості, ніж ціні. Адже всім відомо, що розчарування від поганої якості триває набагато довше ніж радість від низької ціни.
  • Ми працюємо як за готівковий розрахунок, так і по перерахуванню з ПДВ (Ціни можуть відрізнятися)
  • Ми виконуємо всі зобов'язання по гарантії, наданої виробником, а також йдемо на зустріч при випадках, якщо щось не підходить.
  • При замовленнях на суму від 5000 грн ми сплачуємо доставку.