Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Субота, Неділя: вихідний

 

 

0
Мій кошик

Реле напруги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

   Реле напруги використовують для захисту електропобутовихприладів від стрибків напруги в мережі. В ідеалі, в нашій мережі напруга повинна бути 220 вольт змінного струму з відхиленням не більше 10% в більшу або меншу сторону, на що і розраховані побутові електроприлади. Але насправді це далеко не завжди так. Часто бувають "скачки" напруги, що дуже негативно позначається на роботі електротехнічних приладів, а холодильне обладнання взагалі може вийти з ладу, так як компресор після виключення повинен бути включений не відразу, а через кілька хвилин.

   У наш час виробники релейних приладів випускають широкий асортимент захисних реле напруги в розетку для підключення одного холодильника або морозильної камери. В такому випадку можна зробити індивідуальні налаштування, після аварійного вимкнення обладнання буде включено через 3-5 хвилин (пауза налаштовується). Так само можна вибрати реле напруги на дін рейку з установкою в розподільний щиток квартири. Зазвичай його ставлять після ввідного автомата перед всією групою автоматичних вимикачів.

Найчастіші питання, які запитують наші клієнти при виборі реле захисту:

  • Навіщо знати ампераж для підбору потрібного реле, адже це реле напруги, а не струму? Для того, що б правильно підібрати захисний прилад, потрібно знати потужність елетротехнікі, яку воно буде захищати. Реле виготовляють від 10 А до 63 А. Якщо потрібно захистити один холодильник, то може бути досить 10А, але якщо потрібно захистити обладнання всієї квартири, то потрібен більш потужній прилад.
  • На скільки ампер брати реле, якщо я хочу поставити його на всю квартиру? Якщо ви хочете купити захисне реле напруги на квартиру, то зазвичай беруть на один номінал вище, ніж номінал ввідного автомата.
  • Чим відрізняється просте реле напруги від реле з контролем струму? Це прилад 2 в одному: реле напруги + автомат. При різкому підвищенні навантаження вище номіналу приладу, контролер струму відключить реле, і включати його потрібно буде вручну, як автоматичний вимикач.
  • Чому у трифазних реле напруги немає такого показника, як номінальний струм? Трифазні реле напруги створені для того, що б захищати трифазну мережу від нестабільної напруги. Споживання струму у споживача може бути різний: від 10А і набагато вище. Виготовляти трифазне реле напруги під кожен номінал недоцільно, по-цьому при підключенні таких приладів використовують додатково трифазні пускачі або контактори з відповідним номіналом.
  • Який бренд мені вибрати? На щастя, у нас в Україні є дуже багато хороших виробників захисних реле напруги. Так що на якому саме з них зупинити свій вибір, це вже вирішувати Вам. Ми тільки можемо порадити звернути увагу на деякі моменти, які можуть бути важливі для Вас: простота установки, підключення і використання, гарантійний термін і особисті переваги.
Вгору
,