|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Призначення: контрольний індикатор WN-723 призначений для візуальної сигналізації наявності напруги в трифазній мережі.
| Напруга живлення | |
| Напруга живлення | 3х380 В ~ + N |
| Діапазон температур | |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Характеристики | |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Споживана потужність | 0,8 Вт |
| Діапазон вимірювань | 205 - 245 В |
| Точність вимірювань | 2,5 В |
| Монтаж пристрою | на DIN-рейку 35 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |