|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Acti9 iDPN Vigi — це автоматичний вимикач диференційного струму (АВДС).
Кількість полюсів — 1P+N,
номінальний струм — 6A,
крива відключення — B.
Клас захисту від витоку на землю — тип АC із чутливістю 30 мА.
Спрацювання при витоку струму на землю відбувається миттєво.
Номінальна відключаюча здатність пристрою становить до 6000 А при 230 В змінного струму (МЕК 61009-1). Цей продукт забезпечує захист від короткого замикання, перевантаження, ураження електричним струмом через непрямий контакт, а також знижує ризик виникнення пожежі.
Унікальні індикатори VisiTrip та VisiSafe дозволяють отримати інформацію про спрацювання та повне розмикання контактів пристрою. Це безпечне та надійне рішення для комерційного та промислового застосування з високою відключаючою здатністю.
Пристрій відповідає стандарту МЕК 61009-2-1. Робоча напруга (Ue) становить 220 В - 240 В змінного струму, номінальна напруга ізоляції (Ui) — 400 В змінного струму, а номінальна імпульсна витримувана напруга (Uimp) — 4 кВ. Частота роботи пристрою — 50 Гц.
Виріб призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина становить 4 модулі по 9 мм. Колір корпусу — білий (RAL9003). Розміри пристрою: ширина — 36 мм, висота — 85 мм, глибина — 73 мм. Вага виробу становить 125 г.
Пристрій має ступінь захисту IP20 (відповідно до стандарту МЕК 60529) і IP40 при встановленні в щиті.
Робоча температура пристрою коливається від -5°C до 60°C, а температура зберігання — від -40°C до 85°C.