|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Потужність | 4 W |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 254 lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 282 мм * 30 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | з кнопкою, зчіплюються між собою |