|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Потужність | 36 W |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 2269 lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 70 мм * 27 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Кріплення у комплекті |