|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Потужність | 36 W |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Світловий потік | 2500 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | розовий, голубий, білий |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 410 мм * 75 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |