|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Потужність | 45 W |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Світловий потік | 3150 Lm |
| Температура світла, К | 6400K |
| Кут розсіюваня | 120° |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Колір | белый |
| Врізний отвір | 595 мм * 595 мм |
| Тремін експлуатації | 25 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 8 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 года |