|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодний лінійний світильник "DERE-30" 30W (120см) 6400K
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 165-265V |
| Світловий потік | 2280 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1173мм х 40,5мм х 38мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Кріплення у комплекті |