|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник вуличний SPARROW-16 - виробник Horoz Electric.СВІТИЛЬНИК МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЯК АВАРІЙНИЙ В ДОМАШНІХ УМОВАХ, ЗАРЯДЖАЮЧИ ЙОГО НА ПІДВІКОННИКУ ВІД ДЕННОГО СВІТЛА..Автономний вуличний світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором. Використовується для зовнішнього освітлення приміщень різноманітного призначення,. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP65.
Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби.
| батарея | 2600 mah |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 10 W |
| Світловий потік | 1600 lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 25 000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 180.7мм х 146мм х 122.3мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Три режима світіння Настінний та наземний монтаж Функція SOS Датчик руху |