|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодний світильник вбудований AURA-3 3W
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Світловий потік | 300 lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Врізний отвір | 72 мм |
| Термін експлуатації | 12500Hrs |
| Розміри (ДхШхВ) | 89мм х 22мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |