|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодний світильник вбудований AURA-5 5W
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Світловий потік | 500 lm |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Врізний отвір | 89мм |
| Термін експлуатації | 12500Hrs |
| Розміри (ДхШхВ) | 105мм х 22мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |