|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-6 6W білий
| Потужність | 6W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60H |
| Світловий потік | 480 lm |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К - регулюється |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 50-90 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 100мм х 25мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |