|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Призначення: Універсальний регулятор яскравості освітлення дозволяє регулювати яскравість наступних джерел світла:
- лампи накалювання та галогенні головного ряду (резистативне навантаження R);
- лампи, які живляться через тороїдальні трансформа тори (індуктивне навантаження L);
- лампи, які живляться через електронні трансформа тори (ємнісне навантаження C);
- енергозберігаючі компактні лампи ( ESL ) з функцією регулювання яскравості;
- енергозберігаючі світлодіодні лампи (LED) з функцією регулювання яскравості;
Дія: Ввімкнення освітлення наступає після імпульсу струму, спричиненого натисканням на однопозиційний вимикая, підключеного до регулятора. Освітлення може бути керованим за допомогою багатьох таких вимикачів, підключених паралельно та розташованих в різних місцях приміщення.
Вимкнення освітлення наступить при наступному імпульсі (натисканні). Притримування клавіші однопозиційного вимикача >1с. дозволяє встановити заданий рівень яскравості (плавне регулювання освітлення в петлі (ЯСКРАВІШЕ-ТЕМНІШЕ-ЯСКРАВІШЕ).
При кожному ввімкненні освітлення повертається до попередньо встановленої яскравості.
Схема підключення:

| Напруга живлення | |
| Напруга живлення | 230 В |
| Діапазон температур | |
| Діапазон робочих температур | Від -20 до 50°C |
| Характеристики | |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Споживана потужність | 0,1 Вт |
| Імпульс напруги | Менше 1 с |
| Максимальна потужність ламп | (R) 300Вт (L) 300Вт (C) 300Вт (ESL) 100Вт (LED) 100Вт |
| Монтаж пристрою | На рейку TH-35 |
| Габаритні розміри | 1 модуль (18мм) |