|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник лінійний LED 54W "TETRA/SQ-54"
| Потужність | 54 W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Світловий потік | 3780 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200мм x 74мм x 24мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Кріплення у комплекті |