|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник лінійний LED 72W "TETRA/SQ-72"
| Потужність | 72 W |
| Аналог лампи розжарювання | 576 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 5670 lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500 мм * 74 мм * 24 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Кріплення у комплекті |