|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Накладний світильник 48 ватт
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Світловий потік | 4800 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 495мм х 70мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |