|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник накладний JOKER-6 чорний
| Напряжение | 220-240V/50-60Hz |
| Потужність | max. 4x10W |
| Тип цоколя | GU10 |
| Ступінь захисту IP | ІР 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 220мм х 150мм х 100мм |
| Додатково | лампи не входять в комплект |