|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Світловий потік | 2700 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний або білий |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 300мм х 55мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |