|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Світловий потік | 3600 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 30 000 год |
| Розміри (ДхШхВ) | 290мм x 32мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |