|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-S (вологозахищений IP65)
Світильник продається порожнім зі склом, патрон GU 5.3 або GU 10 та лампи відповідно до них потрібно придбати додатково.
| Потужність | max 50w |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 89мм х 68мм х 33мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | в комплекті без патрона |