|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник під лампу MR16 "SARDUNYA-S (вологозахищений IP65) 015-018-0050-020
Патрон і лампочку для комплектації світильника потрібно придбати окремо
| Потужність | max 50w |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 82 мм * 57 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |