|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Потужність | max.60 W |
| Тип цоколя | Е27 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Дим |
| Розміри (ДхШхВ) | 270мм*165мм*81мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |