|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Промисловий підвісний світильник, для високих стель, серії AGORA, стіпінь захисту ip65 (Хайбей)
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Світловий потік | 16500 lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø310 mm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |