|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник світлодіодний для високих стель LED "HERKUL-200" 200 W
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 260 V |
| Світловий потік | 30000 Lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 90 |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 360мм*46мм*130*167мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |