|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Промисловий підвісний світильник – ключовий елемент освітлювальних систем, спроектованих для забезпечення оптимальної видимості та освітлення на виробничих майданчиках, складах та інших промислових об'єктах. зручний перемикач температури світла Тепле-Нейтральне-Холодне робить світильник універсальним за своїм призначенням.
Температура світла на вибір 3000K, 4500K, 6500K
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 260 V |
| Світловий потік | 30000 Lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 90 |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 347мм*156мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |