|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник світлодіодний фасадний CLEMENT настінний білий
| Потужність | 24W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 1800 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 169мм * 219мм * 65мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |