|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник світлодіодний фасадний DRAGON настінний
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 1125 lm |
| Колірна температура, К | 4200K (Inner) + 4200K (Outer) |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 175 мм * 74мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |