|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник вмонтований PARKER-12 12W
| Потужність | 12W |
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Світловий потік | 1000 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Врізний отвір | 130 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 148мм х 38мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |