|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 95 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 32 мм |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |