|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник врізний поворотний "MAYA-12" 12W 6400K білий
| Потужність | 12 W |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Світловий потік | 1041 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 52° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 125мм * 125мм * 35мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |