|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Призначення: термореле CR-810 призначене для захисту електропристроїв від перегріву з використанням термісторів РТС
Дія: у нормальному режимі роботи, коли присутня напруга живлення, нормальна температура контрольованого електропристрою, справне коло під`єднання термісторів, контакти термореле 3 і 7 замкнені. Зростання температури хоча б одного з датчиків (термісторів) призводить до зростання його опору і, якщо значення його перевищить 3000 Ом, то контакти 3 і 7 розімкнуться. Якщо опір датчиків знизиться до 1800 Ом (температура контрольованого пристрою стала нормальною), то контакти 3 і 7 замкнуться. Контакти 3 і 7 реле також розмикаються, якщо опір датчиків знизиться нижче 15 Ом або якщо пропаде напруга живлення пристрою
Схема підключення:

| Напруга живлення | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Діапазон струму | |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Діапазон температур | |
| Діапазон робочих температур | Від - 25°С до +50°С |
| Характеристики | |
| Витривалість контактів | 10^5 включень |
| Приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Групи вихідних контактів | 1 перемикаючий |
| Максимальний опір петлі в холодному стані | 1500 Ом |
| Повернення термореле | 60 |
| Спрацьовування термореле | R>3000 і R |
| Монтаж пристрою | на DIN-рейку 35 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |