|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Артикул | A0150040070 |
| Робочий діапазон температур | -55°C~+125°C |
| Діапазон температур усадки | 80°C-180°C |
| Початкова температура плавки припою | 160°C |
| Усадка гільзи | 2:1 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Внутрішній діаметр (до усадки) а, мм | 1,7±0,2 |
| Товщина стінки (до усадки) b, мм | 0,40±0,15 |
| Внутрішній діаметр (після усадки) а, мм | 1,1±0,2 |
| Товщина стінки (після усадки) b, мм | 0,50±0,15 |
| Внутрішній діаметр (кільце припою) с, мм | 1,8±0,1 |
| Товщина стінки (кільце припою) d, мм | 0,35±0,15 |
| Ширина кільця (кільце припою) е, мм | 2,0±0,1 |
| Перетину кабелю, мм2 | 0,25-0,34 |
| L, мм | 40±1,5 |