|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Вимикач одноклавішний (0-I) з підсвічуванням круглий зелений (A71B1Y11) — перемикач клавішний виробництва EMAS (Туреччина). Призначений для комутації електричних ланцюгів з підсвічуванням 230В AC, підключення через плаский роз'єм 6,3×0,8 мм. Ступінь захисту лицьової частини IP65.
Характеристики товару:
| Кількість клавіш | 1 |
| Положення | 2 (0-I) |
| Фіксація положень | Є |
| Тип контактів | 1НВ |
| Колір | Зелений |
| Підсвічування | 230В AC |
| Ступінь захисту лицьової частини | IP20 / IP65 |
| Спосіб приєднання проводу | Пайкою; плаский роз'єм |
| Відповідність стандартам | TS EN 61058-1 |
| Установчий розмір | 20 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Нанесення | Маркування (0-I) |
| Номінальний струм (Ie) | 6 А (250V AC) |
| Категорія застосування | AC15 |
| Механічна зносостійкість | 10 000 циклів |
| Електрична зносостійкість | 10 000 циклів |
| Частота комутацій (Увімк-Вимк/год) | Мех. 900, Елек. 900 |
| Напруга ізоляції (Ui) | 300 V |
| Імпульсна витримувана напруга (Uimp) | 2,5 kV |
| Діелектрична міцність (корпус-контакт) | 2500 V AC |
| Діелектрична міцність (контакт-контакт) | 1500 V AC |
| Опір ізоляції | 10 МОм мін. (500V DC) |
| Робоча температура | -25 / +80 °C |
| Ступінь забруднення | 1 |
| Матеріал контактів | AgNi |
| Перетин проводу | Роз'єм 4,8×0,8 мм |
| Виробник | EMAS |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Артикул | A71B1Y11 |
| Гарантія | 12 місяців |