|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Поплавковий зонд
Поплавковий зонд PZP призначений для використання в резервуарах для чистої води. Він оснащений електромеханічними перемикачами, які вказують положення зонда і можуть бути використані для визначення наявності або відсутності води.
Принцип дії:
До зонда під'єднано 3-жильний кабель (кольори: чорний, коричневий, синій). Підняття щупа під кутом +45 градусів (або вище) замикає контакт між чорним і коричневим проводами. Опускання щупа під кутом -45 градусів (або нижче) замкне контакт між чорним і синім проводами.
| Напруга живлення | 250 В AC |
| Максимальний струм навантаження | 8 A |
| Діаметр кабелю (мінімум) | 7,5 mm |
| Довжина | 3 м |
| Кабель | 1.5 мм² |
| Розмір | 142×93×42 mm |
| Діапазон робочих температур | ≤80°C |
| Ступінь захисту | IP68 |