Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Субота, Неділя: вихідний

 

 

0
Мій кошик

Schrack Technik

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Австрійська компанія Schrack AG була створена в 1920 році. Найбільше уваги вона приділяла розробці, виробництву та продажу телефонних систем, радіообладнання, запобіжних вимикачів і систем пожежної сигналізації. За багато років своєї історії компанія Schrack стала технологічним підприємством, об'єднавшим системні рішення з сильною торговою маркою.

На сьогодні Schrack Technik є провідною австрійською фірмою, що спеціалізується на електричному та енергетичному обладнанні, системах передачі даних та мереж, рішень освітлення для промисловості, а також для будівництва та житлового сектора.

Їх діяльність зосереджена на продуктах та рішеннях для оптимізації енергоспоживання, промислової безпеки та безпеки будівель, передачі даних, комфорту в офісі та побуті.

Висока якість продукції, технічна експертиза та індивідуальне обслуговування клієнтів - це основні завдання, на яких концентрується компанія.

Як сама компанія заявляє про себе:

"Навколишнє середовище

У своєму виробництві ми використовуємо енергію та ресурси, що має вплив на навколишнє середовище. Тому ми хотим максимально ефективно використовувати ресурси, щоб уникнути негативних наслідків для навколишнього середовища, де це розумно і можливо.

За допомогою наших інноваційних продуктів ми також сприяємо зменшенню забруднення навколишнього середовища вуглекислим газом CO2.

Ми вважаємо правові норми замалими стандартами. Ми прагнемо перевищити законодавчі та нормативні вимоги, якщо це можливо й розумно.

Ми розробили процедури на випадок непередбачених обставин, щоб забезпечити належне і швидке реагування всіх учасників та зацікавлених осіб, щоб максимально знизити шкідливий вплив на навколишнє середовище в разі будь-яких надзвичайних подій.

Співробітники
Ми підтримуємо наших співробітників за допомогою навчання та освіти, використовуючи всі новітні ресурси за технічними та комерційними питаннями, а також надаємо безпечні, стабільні робочі місця для довгострокових відносин з нашими діловими партнерами.

Клієнти
Наші клієнти знаходяться в центрі всього, що ми робимо. Ми записуємо запити клієнтів і звертаємо увагу на потреби наших клієнтів.

Ми сприяємо їх успіху завдяки систематичним, керованих процесами, економічним та надійним показниками.

При цьому ми отримуємо високу ступінь задоволення та лояльності клієнтів і підвищуємо цінність нашої компанії.

Товари
Сильна клієнтська підтримка та постійний розвиток наших продуктів та послуг мають вищий пріоритет у нашій корпоративній культурі.

Ми підтримуємо наших клієнтів, щоб вони залишалися конкурентоспроможними в міру наших можливостей завдяки високій якості наших продуктів і консультуванню на місці і в наших офісах і магазинах, а також за допомогою створених електронних інструментів і додатків.

Бачення
Наше баченн - лідерство на ринку електротехніки. Ми конкуруємо, щоб бути кращим та надійним партнером для наших клієнтів у наших категоріях продуктів регіонах, де ми представлені.

Корпоративна політика та місія
Протягом десятилітть Schrack Technik виділяється на користь своїх клієнтів у сфері низьковольтних технологій як компетентний партнер в області електроенергетики, промислового обладнання, будівництва панелі управління, встановлення обладнання, безпечного освітлення, передачі даних, освітлення та фотовольтаїки ".

Розгорнути
Вгору