|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
З запам’ятовуванням рівня яскравості освітлення
при кожному увімкненні яскравість освітлення повертається до попередньо встановленої
Призначення: світлорегулятор призначений для увімкнення та вимкнення освітлення з можливістю регулювання його яскравості для ламп розжарювання, галогенних та люмінесцентних.
Дія: імпульс напруги керуючого кола, замкненого однопозиційним вимикачем на час менше 1 секунди, спричинить ввімкнення освітлення. При увімкненому освітленні імпульс напруги керуючого кола тривалістю менше 1 секунди спричинить вимкнення освітлення, а якщо його тривалість буде більшою 1 секунди, то яскравість освітлення буде плавно змінюватись по циклу СВІТЛІШЕ – ТЕМНІШЕ – СВІТЛІШЕ. Освітленням можна керувати за допомогою кількох однопозиційних вимикачів під`єднаних паралельно і розташованих в різних точках приміщення.
Схема підключення:
Світлорегулятор SCO-812 може працювати з вимикачами з неоновою підсвіткою. Перед кінцевим монтажем рекомендуємо тестувати справну роботу системи.
Додаткова інформація:
Приклад керування освітленням з трьох різних точок приміщення
| Напруга живлення | |
| Напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| Діапазон струму | |
| Максимальний струм навантаження | 1,5 А |
| Діапазон температур | |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Характеристики | |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Споживана потужність | 0,1 Вт |
| Імпульс напруги | Менше 1 c |
| Захист | Плавка вставка 2 А |
| Максимальна потужність ламп | 350 Вт |
| Монтаж пристрою | На DIN-рейку 35 мм |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |